Oud-besturen Morado CF


1e bestuur (2009-2010):

Voorzitter: Maarten Besjes
Secretaris: Valentijn Bouman
Penningmeester: Wouter Noordam
Wedstrijdsecretaris: Bram Roelink
Algemeen Bestuurslid: René Buiting


2e bestuur (2010-2011):
Voorzitter: Maarten Besjes
Secretaris: Robert van de Giesen
Penningmeester: Tim Schreurs
Wedstrijdsecretaris prestatief: Neels de Leeuw
Wedstrijdsecretaris recreatief: Peter Bakker


3e bestuur (2011-2012):
Voorzitter: Romy Smith
Secretaris: Jos Loeven
Penningmeester: Rick Janssen
Wedstrijdsecretaris prestatief: Anouk Velthuis/Emir Ajnadzic
Wedstrijdsecretaris recreatief: Thomas de Bel


4e bestuur (2012-2013):
Voorzitter: Rolf Hebbink
Secretaris: Mathijs Algra
Penningmeester: Rory Paz Soldan
Wedstrijdsecretaris: Anke Janssen
Commissaris Intern: Arjan Loesink


5e bestuur (2013-2014):
Voorzitter: Viktor de Leeuw
Secretaris: Dirk Sanders
Penningmeester: Lisanne van der Velden
Wedstrijdsecretaris: Jesse Hundscheid
Commissaris Intern: Jeroen IJff


6e bestuur (2014-2015):
Voorzitter: Viktor de Leeuw
Secretaris: Michiel van der Hoeven
Penningmeester: Jeroen IJff
Wedstrijdsecretaris: Arte Brueren
Commissaris Intern: Esin Cuce


7e bestuur (2015-2016):
Voorzitter: Tess Broersen
Secretaris: Merel Cornelissen
Penningmeester: Chris de Jong
Wedstrijdsecretaris: Hans Kattouw
Commissaris Intern: Isolde Bosch


8e bestuur (2016-2017):
Voorzitter: Bas van Zandvoort
Secretaris: Loraine Lambrechts
Penningmeester: Bram Stevens
Wedstrijdsecretaris: Laura van Zuilekom
Commissaris Intern: Tom Polman

Bestuur
9e bestuur (2017-2018):

Voorzitter: Ciske Jansen
Secretaris: Daan van den Tillaart
Penningmeester: Nils Horstink
Wedstrijdsecretaris: Tijn Habraken
Commissaris Intern: Daniël de Jong

10e bestuur (2018-2019):

Voorzitter: Sibren Ottens
Secretaris: Wies Achtereekte
Penningmeester: Tom Smeets
Wedstrijdsecretaris: Reinout van der Vinden
Commissaris Intern: Luuk Doornink

oud_bestuur.jpg

11e bestuur (2019-2020):

Voorzitter: Daan van Kuppeveld
Secretaris: Juul van den Beuken 
Penningmeester: Jurrian Leusink
Wedstrijdsecretaris: Bram Zijderveld
Commissaris Intern: Niek Klaassen
Commissaris Extern: Sanne van der Velden

 

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!